Vkurse.net
Ваша реклама на этом месте БЕСПЛАТНО!
Добавьте интересную новость на vkurse.net
и ваш баннер будет отображен здесь.
Главная      Вход      Регистрация      Поиск

Новости по рубрикам

Все новости

Авто
Высокие технологии
Интернет
Мода и Красота
Наука и Образование
Недвижимость
Общество
Политика
Спорт Отдых Туризм
Шоу-бизнес
Экономика и Финансы

Реклама здесь - бесплатно!

Магазин подарков
Добавить в избранное Вариант для печати

На початку кожного року Українська універсальна біржа підводить підсумки року минувшого

На початку кожного року Українська універсальна біржа підводить підсумки року минувшого
На початку кожного року Українська універсальна біржа підводить підсумки року минувшого, аналізуючи бізнес процеси, що дали змогу досягти значних успіхів в розвитку. Не став винятком і 2018 рік.

Українська універсальна біржа підтвердила свій статус лідера біржового ринку України. Залишаючись на лідируючих позиціях, менеджмент УУБ бере участь в розвитку нових напрямків діяльності, застосовуючи новітні підходи, механізми і можливості. Так за період 2018 року, в зв’язку з зміною державного вектору, що до процесів приватизації майна державних та комунальних підприємств, УУБ активно взяла, участь в розвитку ринку приватизації майна Фонду Державного Майна України та його регіональних відділень, державних підприємств та установ, а також майна комунальної форми власності. Активна участь та прикладені зусилля на початковому етапі становлення проекту ProZorro.Продажі в результаті дали змогу УУБ бути в лідерах по кількості проведених торгів, реалізованих об’єктів та залучених клієнтів. Що в свою чергу дозволило збільшити монетизацію вищезазначених процесів.

Електронний майданчик sale.uub.com.ua займає лідируючі позиції за обсягами продажів серед майданчиків системи ProZorro.Продажі. Це дає змогу підвищити ефективність реалізації дозволів Державною службою геології та надр України оскільки досвід роботи з вітчизняними профільними підприємствами та з представництвами інших держав зацікавлених в інвестуванні коштів в нашу державу а також дозволить створити реальну незаангажовану конкуренцію в боротьбі за право розробляти родовища природніх ресурсів.

Варто відмітити, що змін торкнулися такі класичні напрямки, як реалізація необробленої деревини на щоквартальних аукціонах. Пройшовши ряд численних узгоджень, консультацій та обговорень з учасниками ринку, опробування чисельних моделей і підходів до реалізації самого процесу, було запущено перехід процесу проведення аукціонів від класичної форми торгів в залі до аукціонів в електронному вигляді, повністю автоматизувавши процес.

Не залишаються осторонь та постійно розвиваються класичні напрямки діяльності такі як продаж права оренди і набуття права власності на земельні ділянки, продаж майна, що потрапило в податкову заставу та безхазяйне майно, реалізація майна боржника в справі про банкрутство, реалізація енергоресурсів (нафта, газовий конденсат, скраплений газ, природній газ, вугілля), торгівля зерновими та їх похідними на біржових торгах на власному електронному майданчику.

Директор Української універсальної біржі Сергій Гладкий відмітив: "Досвід набутий за за 20 років роботи та постійне вдосконалення процесу торгів, а також налагоджене співробітництво з державними установами, профільними асоціаціями, колегами - провідними європейськими і світовими біржами, опановування нових напрямків, інструментів і набуття нових знань в сукупності дає можливість надавати дійсно якісні послуги на біржовому ринку України».
Постійне вдосконалення, залучення кращих світових надбань біржової торгівлі, світової практики провідних бірж надає можливі справді ефективно розвивати біржовий ринок України, на якому формуються справедливі ціни, а за рахунок зростання широкого кола учасників та прозорого ціноутворення забезпечується економічна незалежність нашої держави.

Теги: биржа
0
Категория: Высокие технологии | Добавлена medisum 2019-01-09 18:51:40
Читать оригинал на https://uub.com.ua

  Комментарии: 0


Добавить комментарий:   

Ваше имя:
Комментарий:Похожие новости

Добавить новость
Акции Yahoo! рухнули на 17 процентов
Биржа Vlegale.ru сформировала рейтинг специалистов на основе отзывов своих пользователей
Новая мобильная версия онлайн-терминала от MaxiMarkets обеспечит круглосуточный доступ к валютному рынку
В 2013 году русскоязычные трейдеры смогут принять участие в Чемпионате Мира по Торговле Фьючерсами
Прозорро.Продажі: хто найактивніше продає майно банків-банкрутів
Советы начинающим трейдерам: первые шаги на Forex
На торги Української енергетичної біржі виставлено Антрацит

Последние новости

Добавить новость
В январе – июле 2019 года в ЮЗАО сдали в эксплуатацию более 200 тысяч квадратных метров недвижимости - Лёвкин
TEKTA GROUP: С Маяковским в гамаке
Лица, пострадавшие в результате неисправности подушки безопасности Takata, еще имеют возможность получить компенсацию из Фонда индивидуальных возмещений под управлением специального распорядителя
В ТРЦ «Калейдоскоп», входящем в АО «Группа «САФМАР» М. Гуцериева, открылся магазин одежды NELVA
Топ-менеджеры агрохолдинга МХП — среди лучших в индустриальной премии «Агро Champions 2019»
Лидеры мирового кредитно-финансового сектора принимают участие в пекинском Экологическом форуме "Пояса и пути"
«Метриум»: Какие новостройки комфорт-класса осталось ждать меньше года
Фермерські господарства обирають оптику і швидкість 100 Мбіт/с
Посещаемость торговых центров в столице увеличилась на 3%
Пластическая интимная хирургия в Москве – хватит стесняться своего тела!
Ирригатор Revyline RL210: недорого и эффективно
Отмечающий свое 30-летие бренд DKNY демонстрирует креативный дух Нью-Йорка в своей новой кампании с участием звездных уроженцев мегаполиса Холзи и The Martinez Brothers
МЕДОВЫЙ СПАС: Художник Юлия Мамонтова и Благотворительный фонд Гоши Куценко «Жизнь с ДЦП» проводят выставку для срочной помощи
Eva Mayer записала новый музыкальный альбом «Самая умная»
Индийская керамическая плитка по самым привлекательным ценамО проекте      Реклама на сайте      FAQ и поддержка      Соглашение с пользователем
Vkurse.net - будь в Курсе! Только лучшие социальные новости из всех уголков планеты.
© 2007-2012 by vkurse.net / Хостинг сайтов - Winner-Hosting.com