Mon Nov 30 00:38:27 2020
Oracle збільшує обсяг інвестиції в Україну, відкриваючи Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій
Oracle збільшує обсяг інвестиції в Україну, відкриваючи Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій
Центр покликаний прискорити розвиток цифрових навичок у локальній партнерській мережі.

Київ, 22 жовтня 2020 року. Компанія Oracle спільно з провідним дистриб’ютором MUK, що працює за моделлю дистрибуції з доданою вартістю (Value Added Distributor, VAD) в Україні та країнах СНД, запускає Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій в Києві. Цей центр покликаний допомагати партнерам Oracle в Україні та країнах Центральної Азії (Азербайджані, Вірменії, Білорусі, Грузії, Киргизстані, Молдові, Монголії, Туркменістані та Узбекистані) впроваджувати і розвивати проєкти цифрової трансформації у замовників Oracle. Доступ до Центру підготовки фахівців у галузі хмарних технологій отримають усі партнери Oracle в регіоні, які зацікавлені в поглибленні знань і розширенні можливостей щодо впровадження рішень і послуг на основі технологій Oracle.

«Стати першою в Україні компанією , що розвиває модель VAD, з Центром підготовки фахівців у галузі хмарних технологій Oracle ― це значне досягнення для групи компаній MUK. Наша співпраця з Oracle має ефективний і довгостроковий характер, тому створення нового центру є черговим стратегічним кроком у досягненні наших спільних цілей. Це дозволить об’єднати зусилля і ресурси Oracle, партнерів і VAD щодо прискорення хмарної та цифрової трансформації в Україні. Такий центр надасть нашим партнерам унікальну можливість зіграти ключову роль у вирішенні складних і масштабних завдань замовників. Наша місія полягає в розширенні освітньої програми з хмарних технологій Oracle, поглибленні технічних знань і розвитку навичок роботи з клієнтами, які допоможуть партнерам просувати свій бізнес в епоху хмарних технологій», ― коментує Дмитро Седнєв, член правління групи компаній MUK.

«Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій стане каталізатором і цінним активом для спільноти партнерів Oracle, надавши їм цілу низку ресурсів для підтримки, взаємодії та розвитку. Крім проведення семінарів із технічного навчання, спрямованих на поглиблення навичок упровадження стратегій замовників у галузі цифрової трансформації, центр допоможе партнерам зосередитися на підвищенні якості обслуговування клієнтів, які починають освоювати хмарні технології», ― каже Юрій Толстих, Головний директор з роботи з партнерами Oracle в країнах СНД.

Запускаючи заплановані навчальні заходи, новий Центр підготовки фахівців у галузі хмарних технологій проведе низку семінарів за рішеннями Oracle Cloud Infrastructure, Oracle Database Appliance, Oracle Cloud Platform і Exadata. Зважаючи на глобальний характер ситуації, в якій всі ми сьогодні опинилися, семінари проводитимуться онлайн доти, доки центр не зможе знову збирати партнерів Oracle особисто.
0
Категория: Высокие технологии | Добавлена O2PR 2020-10-23 12:45:11
Читать оригинал на www.oracle.com

Похожие новости