Tue Nov 30 22:58:05 2021
Дорога до школи: поліцейські Вишгородщини провели урок дорожньої грамоти для першокласників
Дорога до школи: поліцейські Вишгородщини провели урок дорожньої грамоти для першокласників
Благодійний фонд «Надихайся на життя» спільно з ювенальною поліцією Вишгородського району 23 вересня 2021 провели для учнів 1-2 класів Старопетрівської ЗОШ соціально-навчальний захід «Безпечний шлях до школи».

Поліцейські Вишгородщини провели урок дорожньої грамоти та поспілкувалися з дітьми щодо безпеки та поведінки на дорозі під час їхнього шляху до школи. У ході жвавої бесіди правоохоронці розповіли юним пішоходам як треба поводити себе у різноманітних дорожніх ситуаціях, звернули увагу на місця підвищеної небезпеки, як от перехід дороги з обмеженою оглядовістю, а також розповіли маленьким учасникам дорожнього руху для чого існують дорожні знаки та ін.

Кожному маленькому учасникові заходу благодійним фондом «Надихайся на життя» була презентована книжечка-пам’ятка з правилами безпеки на дорозі, що допоможе дітлахам запам’ятати все, що вони почули під час уроку.

Благодійний фонд «Надихайся на життя» висловлює подяку за співпрацю співробітникам ювенальної поліції Вишгородщини, а також вчителям Старопетрівської ЗОШ.

Спільними зусиллями зробимо українських дітей високо грамотними, вихованими та обізнаними!Благодійний фонд «Надихайся на життя»
https://www.instagram.com/nadyhaisya/
+380689672013
0
Категория: Общество | Добавлена pr_adv 2021-09-30 13:28:23
Читать оригинал на www.instagram.com

Похожие новости