Wed Jan 19 21:23:25 2022
На Чернігівщині розширюється мережа оптичного інтернету
Ще 8 населених пунктів області стали оптичними. Це - Остер, Десна, Козелець, Ріпки та Городня Чернігівського району, Борзна Ніжинського району, Сновськ Корюківського району та Новгород-Сіверський. Тут уже завершено роботи з підключення до оптики і тепер мешканці цих населених пунктів можуть користуватися інтернетом на швидкості до 200 Мбіт/с, інтернет-телефонією та Інтерактивним ТБ.

А зараз Укртелекомом активно ведуться роботи з підключення до сучасної телекомунікаційної інфраструктури ще низки населених пунктів:

Ічня та Прилуки Прилуцького району;
Бобровиця і Бахмач Ніжинського району;
Корюківка, Мена, Сосниця Корюківського району;
Короп Новгород-Сіверського району.
А це означає, що ще тисячі мешканців області матимуть можливість користуватися швидким і надійним інтернетом, що так потрібно у сучасному світі для навчання, роботи, вирішення побутових питань чи розваг.

Загалом у Чернігівській області оптичний інтернет вже є у майже 50 населених пунктах, а інтернет за всіма технологіями є у понад 90 містах і селах.

Укртелеком реалізує різні проекти з інтернетизації області, розширюючи оптичну мережу, тим самим забезпечуючи мешканцям і міст, і сіл доступ до сучасних послуг.
0
Категория: Интернет | Добавлена Ukrtelecom 2021-11-30 14:54:13
Читать оригинал на ukrtelecom.ua

Похожие новости